Hafta İçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 17:00
+90 (216) 312 75 51
+90 (216) 312 75 52
+90 (532) 313 67 61
0216 312 75 53 (fax)

Beton Direkli Çit Bloğu

Pendik
Pendik´te beton direk uygulaması yapıyoruz.Şantiye çevresine,boş arsa etrafına genelde tercih edilen bu uygulamamız,daha sonra sökülüp başka bir yerde kullanılabilir. Devamı »
İstiklal
İstiklal´de beton direkli galvaniz tel uygulamaları yapıyoruz.Genellikle inşşat çevrelerine uygulamasını yaptığımız bu bölgede malzeme teslimide yapılabilmektedir.Beton dişrekler arası galvaniz tel çekilir. Devamı »
Cevatpaşa
Cevatpaşa´da beton direli galvaniz tel uygulaması yapıyoruz.Genel olarak inşaat,arazi çevrelerinde tercih edilen bu ürünümüz iki beton direk arasi galvaniz tel çekilerek yapılmaktadır. Devamı »
Turgut Reis
Turgut Reis´te beton direkli tel çit uygulamaları yapıyoruz.Genel olarak beton direk arası galvaniz tel ile uygulaması yapılan bu malzeme inşaat çevrelerinde,boş arazi çevrelemede tercih edilmektedir. Devamı »
Anadolu Hisarı
Anadolu Hisarı´nda beton direkli tel çit uygulaması yapıyoruz.Yeni yapılan inşaat sahalarında,site,inşaat çevrelerinde kullanılan bu malzeme daha sonra başka yerde kullanılmak üzere sökülüp tekrardan montajı yapılabilir. Devamı »
Ataköy
Ataköy´de beton direkli tel çit uygulamaları yapıyoruz.Genellikle şantiye çevrelerinde tercih edilen veya boş arazi çevrelemede kullanılan bu malzeme diğer tel çeşitlerine göre maaliyeti daha uygundur. Devamı »
Barbaros
Barbaros´ta beton direkli tel uygulamaları yapıyoruz.Bütün şantiye çevrelerine,boş arazi etraflarına,inşaat çevrelerine uygulamasını yaptığımız bu malzemenin sipariş onayı verildikten kısa süre sonra malzeme üretimine başlanıp uygulamasına başlanır. Devamı »
Cihangir
Cihangir´de beton direkli galvaniz tel uygulamaları yapıyoruz.Genellikle boş arazi çevresi ve şantiye çevrelerine montajını yaptığımız bu malzeme diğer tel çeşitlerine göre daha az maaliyetli olduğu için bu tarz kullanım alanlarında tercih edilmekte Devamı »
Yeni Sahra
Yeni Sahra´da beton direk uygulamaları yapıyoruz.Genellikle şantiye çevrelerine tercih edilen bu uygulamamız beton direkler arası galvaniz tel gerilerek uygulanmaktadır. Devamı »
Ataşehir Ferhatpaşa
Ataşehir Ferhatpaşa´da beton direk uygulamaları yapıyoruz.Genellikle şantiye çevrelerinde,yeni yapılan inşaat çevrelerinde tercih edilen bu uygulamamızın sipariş onayı verildikten kısa süre sonra imalatına başlanıp uygulamasına başlanır. Devamı »
Mustafa Kemal Paşa
Mustafa Kemal Paşa´da beton direk uygulamaları yapıyoruz.Şantiye çevrelerinde,inşaat alanlarında daha çok tercih edilen bbu malzememiz daha sonra başka alanda kullanılmak üzere sökülüp monte edilebilir. Devamı »
Fatih
Fatih´te beton direkli galvaniz tel uygulamaları yapıyoruz.Beton direkler arası galvaniz tel ile gerilip montajı yapılan bu uygulama genel olarak şantiye ve inşaat çevrelemede tercih edilip siparişinden kısa süre sonra uygulamasına başlanır. Devamı »
Kurtköy
Kurtköy´de beton direkli tel uygulamaları yapıyoruz.Genel olarak yeni yapılan inşaat,site çevrelerine montajını yağtığımız bu malzeme beton direkler arası galvaniz tel çekilerek uygulanır. Devamı »
Kemerburgaz
Kemerburgaz´da beton direkli galvaniz tel montajları yapıyoruz.Şantiye çevrelerine,inşaat çevresine,boş arazi çevrelerine uygulamasını yaptığımız bu malzeme direkler arası galvaniz tel ile montajı yapılır. Devamı »
Çengelköy
Çengelköy´de beton direkli tel çit uygulaması yapıyoruz.Bütün şantiye çevrelerine,inşaat alanlarına boş arazi çevrelerine sınırlama belirleme amaçlı tercih edilen bu malzeme betonlar arası galvaniz tel ile örülmekte olup paslanmaz malzemeden üretilm Devamı »
Kağıthane
Kağıthane´de direk beton uygulamaları yapıyoruz.Boş arazi çevresine,yeni yapılan site çevrelerine sınır belirleme amaçlı tercih edilen bu ürünümüz tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Devamı »
Şile
Şile´de betonlu direk uygulamaları yapıyoruz.Depo çevrelerine,arazi çevrelerine uygulamasını yaptığımz bu malzeme istenilen ölçülerde üretilir siparişten kısa süre sonra montaja başlanır. Devamı »
Şişli
Şişli´de beton direk uygulaması yapıyoruz.Şantiye çevrelerine boş arsa etrafına uygulamasını yaptığımız bu malzeme galvaniz tel ile tamamlanır. Devamı »
Çatalca
Çatalca´da galvaniz beton direk montajları yapıyoruz.Orman çevrelerine,arazi etrafı ve şantiye çevrelerine daha çok tercih edilen bu malzeme direkler arası birbirine paslanmaz galvaniz tel ile bağlanır. Devamı »
Büyükçekmece
Büyükçekmece´de betonlu direk montajları yapıyoruz.Depo çevresine,güvenlik açısından şantiyelerde girilmemesi gereken yerlere daha çoktercih edilen bu malzeme beton direkler arası galvanz tel ile tamamlanır. Devamı »